Dispečer Kurzového oddelenia - Prematch / Live trading support

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 000 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 000,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si aktívny tipér s vynikajúcim športovým prehľadom?
- Pravidelne sleduješ výkon a výsledky tvojho obľúbeného tímu alebo hráča?
- Máš chuť naštartovať kariéru vo svete športového stávkovania?
- Ak sú tvoje odpovede ÁNO, tak poď do toho !!!

Tvoja náplň práce bude:
- Príprava rozpisov športových podujatí
- Aktualizácia a monitoring časových harmonogramov športových podujatí
- Pravidelný monitoring oficiálnych webových stránok súťaží, klubov
- Obsluha manuálneho a automatizovaného systému na zadávanie výsledkov športových podujatí
- Podieľanie sa na rozvoji produktu kurzových stávok
- Rozvoj a udržiavanie kľúčových vzťahov a kvalitnej komunikácie na pracovisku

- Príležitosť pracovať v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- Atraktívna pracovná náplň
- Príjemný kolektív
- Možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si Váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PROSÍM, NAPÍŠ NÁM V TVOJEJ PRIHLÁŠKE ZOPÁR VIET O TOM, ŽE SI AKTÍVNY STÁVKAR, a že máš znalosti a skúsenosti (aké, na čo sa zameriavaš v stávkovaní?) v oblasti športového stávkovania = lebo čisto z tvojho životopisu to nemusí byť hneď zjavné :-)

- Keďže predpoklame, že sa nám prihlási veľa tipérov, BEZ TÝCH PÁR SLOV O TEBE A TVOJICH TIPÉRSKYCH SKÚSENOSTIACH NEBUDEME MÔCŤ TVOJU ŽIADOSŤ ZVAŽOVAŤ (lebo jednoducho len z tvojho životopisu to nedokážeme vyčítať) = preto prosím isto napíš do textu info o tvojich tipérskych skúsenostiach/zážitkoch

- Schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
- Excelentná orientácia v internetovom priestore
- Znalosť balíka MS Office
- Silné komunikačné schopnosti
- Schopnosť sústrediť sa, veľký zmysel pre detail
- Dokonalá znalosť pravidiel hry pre všetky športy
- Tímový hráč, ktorý povzbudzuje a podporuje ostatných členov tímu
- Schopnosť pracovať aj počas víkendov a nočných služieb
- Anglický jazyk je veľkou výhodou

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3972466  Megjelentetés dátuma: 22.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac