Linux Administrator

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 500,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš u nás pôsobiť ako ako širokospektrálny administrátor so všetkým, čo k tomu patrí
- Budeš súčasťou 4-členného tímu adminov a tvojou úlohou bude navrhovať, riešiť problémy, zavádzať a nasadzovať systémy do prevádzky
- Budeš mať pod palcom správu a údržbu serverov
- Určite sa ti zíde vedieť používať príkazový riadok v Linuxe a linuxové príkazy ohľadom diagnostiky siete
- Pri svojej práci určite využiješ znalosti OS Linux, správu doménového kontrolera Active Directory, zabrdneš aj o konfiguráciu Cisco switchov, budeš riešiť návrhy sietí, VPN, linuxové FW v kombinácii s pfsense = k tomu budeš potrebovať solídne VMWare skúsenosti, je veľmi vítaná znalosť programovania v BASH či Python
- Nadplán by bola znalosť F5 ako loadbalancer
- Úplne nevyhnutná je samostatnosť, chuť učiť sa nové veci a zodpovednosť

- Pracuje sa s DB: MySQL, Postgres, Oracle, InfluxDB
- OS: Linux RedHat, Centos, čiastočne Debian, Ubuntu
- Cloud: NextCloud

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 120 IT špecialistov, z celkového počtu 250 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

Viac info zistíš na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Máš veľmi slušné OS Linux znalosti
- Radi zvážime Linux mediora alebo aj top Linux seniora
- Rád píšeš priamo do konzoly
- Správa doménového kontrolera Active Directory ti nerobí problém
- Disponuješ VMWare znalosťami na dobrej úrovni
- Vítaná je znalosť programovania v BASH či Python
- Si samostatný, vieš si veci zobrať "za svoje"
- Nebojíš sa a chceš sa učiť nové veci
- No a samozrejme si zodpovedný

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3942304  Megjelentetés dátuma: 19.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac