Business & Innovation Product Owner/Officer (Kurzové oddelenie)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 400,- EUR /mesačne***

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si pripravený/á byť pri zrode nových produktov a inovatívnych riešení pre našich klientov (vrátane interných zakazníkov - kolegov)?
- Si pripravený/á na First Class kvalitu a servis, ktorý s tvojou pomocou a cez teba budeme našim klientom/kolegom na kurzovom oddelení poskytovať?
- Ak je tvoja odpoveď ÁNO, tak poď do toho !!!

- Budeš rozvíjať existujúce produkty kurzového oddelenia, prinášať a podieľať sa na riešení nových produktov, testovať ich (resp. dohliadať na ich testovanie - neboj, máme aj testerov) a následne dohliadať na ich realizáciu
- Súčasťou tvojej práce bude aj komunikácia s obchodnými partnermi a dodávateľmi
- Keďže si iniciatívny, kreatívny a plný nápadov, treba tieto "produkty" aj odprezentovať kurzovému oddeleniu a spraviť osvetu k nim
- Nemusíme ti prízvukovať, že sa budeš spolupodieľať aj sa na príprave stratégie kurzového oddelenia
- Na realizácii nových projektov a produktov bude nevyhnutná spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Pôsobenie v roli Scrum Product Owner voči IT teamu bude patriť tiež k tvojim kompetenciam
- Určite vieš, že dôležité je tiež zavádzanie produktových a procesných inovácií do praxe
- A nakoniec aj reportovanie priebehu projektov = bez toho to nepôjde :-)

***nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 400,- EUR/mesačne.

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 100 IT špecialistov, z celkového počtu 220 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

Viac info zistíš na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Ukončené VŠ vzdelanie
- Strategické myslenie
- Projektový manažment a silné organizačné schopnosti
- Schopnosť rozhodovať
- Schopnosť pracovať v termínoch, účinne prioritizovať a dosahovať nadštandardné výsledky pod tlakom
- Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
- Práca s MS Office, Jira, Confluence, BI nástroje
- Veľkou výhodou je znalosť problematiky kurzových stávok
- Schopnosť jasne vyjadriť technické koncepty a analýzy širšiemu publiku
- Vysoký stupeň self-managementu a chuť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
- Nadšenie pre kvalitu produktu a softvéru

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3711691  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 400,- EUR /mesačne***