Pracovník pobočky stávkovej spoločnosti NIKÉ v Banskej Bystrici

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Kyjevské námestie, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.02.2019
od 600,-EUR/mesačne plus príplatky a odmeny za plnenie plánov pobočky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovník pobočky prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby, registruje nových klientov do klubu NIKÉ

pracovný pomer v silnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, mesačné odmeny za plnenie nastavených plánov

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spol. NIKÉ a zašlú nám svoje cv, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

O zásadách ochrany osobných údajov sa viac dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa nové veci

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3573597  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 600,-EUR/mesačne plus príplatky a odmeny za plnenie plánov pobočky