Pracovník pobočky stávkovej spoločnosti NIKÉ v Novej Dubnici

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Mierové námestie 51/4, Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
390 EUR/mesiac390,- EUR/mesačne (plus možné odmeny podľa plnenia plánu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník pobočky na polovičný úväzok prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby, registruje nových klientov do klubu Niké.

Stabilné pracovné miesto v silnej spoločnosti, mesačné odmeny podľa plnenia nastavených plánov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spol. NIKÉ a zašlú nám svoje CV. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

O zásadách ochrany osobných údajov sa viac dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa nové veci.

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3560179  Megjelentetés dátuma: 27.6.2023  Alapbér (bruttó): 390 EUR/mesiac