Tréner stávkovej spoločnosti NIKÉ v Bratislave

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
plat od 545 EUR +150 EUR štartovacia odmena za činnosť trénera, príplatky+odmeny za plnenie plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec je pracovník pobočky a vykonáva:

Počas práce v teréne:

- činnosť trénera - zaškoľuje personál na obchodných miestach a zverených NIKINKACH
- obchodnú činnosť - vyhľadáva nových obchodných partnerov pre prevádzkovanie kurzových stávok a predaj žrebov Niké, stará sa o svoje obchodné miesta

Počas práce na pobočke: prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby a registruje nových klientov do klubu Niké

pracovný pomer v silnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, mesačné odmeny za plnenie nastavených plánov, odmeny za činnosti trénera/obchodného zástupcu podľa dosiahnutých výsledkov

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spol. NIKÉ, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, služby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, chuť učiť sa nové veci, AKTÍVNY VODIČ PODMIENKOU

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 2756305  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat od 545 EUR +150 EUR štartovacia odmena za činnosť trénera, príplatky+odmeny za plnenie plánov