Konzultant značkovej predajne Mi-Store ( Xiaomi ) BA

Mystical, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2019
800,- eur + variablná zložka podľa obratu ( cca 250 - 350 eur )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a odborné poradenstvo pri predaji produktov značky Xiaomi v značkovej predajni SC Avion Bratislava
práca s pokladňou a hotovosťou

práca v mladom kolektíve, zamestnanecké zľavy, produktové školenia,

Hľadáme nového člena tímu do značkovej predajne Xiaomi v SC Avion Bratislava.
Ak si fanúšik značky, a máš skúsenosti s predajom, pošli nám svoj životopis....

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Autorizovaný distribútor značky Xiaomi pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3420950  Megjelentetés dátuma: 18.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- eur + variablná zložka podľa obratu ( cca 250 - 350 eur )