Pracovník logistiky / skladník Xiaomi

Mystical, a.s.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

naskladňovanie, vyskladňovanie a balenie tovaru, práca s interným systémom (i6), vykonávanie pravidelnej inventúry, rozvoz tovaru k zákazníkom, fóliovanie tovaru, práca s VZV

práca s atraktívnym tovarom, zamestnanecké zľavy, mladý kolektív v stabilnej rozvíjajúcej sa spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie, zabezpečený pitný režim, káva

Uchádzačom o zamestnanie vopred ďakujeme za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Každú žiadosť vyhodnotíme individuálne a s dôrazom na požiadavky, ktoré musí kandidát spĺňať. Na pracovný pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorých na základe uverejnených predpokladov, zručností a nárokov klasifikujeme ako najvhodnejších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, pracovník logistiky

Počet rokov praxe

2

pracovitosť, samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, práca s počítačom na užívateľskej úrovni, práca s VZV, práca so systémom i6 výhodou

Autorizovaný distribútor značky Xiaomi pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3314014  Megjelentetés dátuma: 23.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac