Predajca / konzultant internetového obchodu

Mystical, a.s.

Miesto práce
SC Avion Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
13.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800,- eur + odmeny za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov na odbernom mieste internetového obchodu s mobilnými telefónmi
priamy predaj zákazníkom na odbernom mieste

práca v mladom kolektíve, mobilný telefón, možnosť postupu v rámci spoločnosti, polročné odmeny za plnenie plánu

predajňa sa nachádza v OC Avion Bratislava, práca na odbernom mieste internetového obchodu, priamy predaj zákazníkom, pripravovanie a expedovanie objednávok. pracuje sa na 11 hodín denne, krátky/dlhý týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uprednostňujeme uchádzačov s praxou v predaji.
Prehľad v oblasti mobilných telefónov výhodou, nie však podmienka.

Autorizovaný distribútor značky Xiaomi pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1790439  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- eur + odmeny za predaj