Recepčná/ Recepčný – brigáda

Mylan s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť pre zaujímavú brigádu popri štúdiu na našom office v Bratislave. Hľadáme usmievavého optimistu, niekoho, kto nám všetkým dodá energiu hneď ráno :-) .
Vašou náplňou práce bude :
- Zabezpečenie plynulého chodu recepcie, administratíva súvisiaca s bežným chodom recepcie
- Starostlivosť o fungovanie recepcie – prijímanie a uvedenie návštev, zabezpečenie občerstvenia návštev a usadenie do meeting rooms
- Zodpovednosť za firemnú korešpondenciu – preberanie, evidencia pošty a následné rozdelenie zásielok, podávanie zásielok na pošte
- Obsluha telefónu- prijímanie hovorov, informovanie kolegov ohľadom odkazov
- Zabezpečenie starostlivosti o kuchynku- dopĺňanie zásob občerstvenia ( káva, čaj..... )
- Zabezpečenie parkovania návštev v garáži

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

6 €/ hodina

- Príjemné pracovné prostredie v blízkosti centra mesta
- Malý office s rodinnou atmosférou :-)
- Káva a pitný režim na pracovisku

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite prosím svoju žiadosť a štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu : [email protected] Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Súhlasím s tým, aby spoločnosť BGP Products, Karadžičova 10, 821 08 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje na účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. z o ochrane osobných údajov. Odpovieme všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- Príjemné vystupovanie
- Výborné organizačné a komunikačné zručnosti
- Zodpovednosť, Spoľahlivosť
- Pozitívny prístup k práci

V spoločnosti Mylan to myslíme vážne, keď hovoríme, že každý deň pracujeme na poskytovaní prístupu k vysokokvalitným liekom pre 7 miliárd ľudí na svete. Ak ste nekonvenční, neúprosní a vášniví. Ak veríte, že robíte to, čo je správne, nie to čo je jednoduché. Ak ste človek činu a máte vášeň slúžiť druhým, chceme s vami hovoriť. Ak chcete byť súčasťou globálnej zdravotnej spoločnosti, ktorá je iná a mení životy, Mylan môže byť pre vás to pravé miesto. S počtom zamestnancov viac ako 35 000 na celom svete, veríme, že môžeme niečo zmeniť. Viac sa dozviete na www.mylan.com .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BGP Products s.r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
ID: 3759394   Megjelentetés dátuma: 10.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   6 €/ hodina