Medicínsky reprezentant - východné Slovensko

Viatris Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac1400 eur je dolná hranica, výsledná ponuka záleží na skúsenostiach konkrétneho kandidáta; naviac zaujímavý systém bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové zodpovednosti pozície zahrňujú:
• Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekármi vo zverenom regióne
• Prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
• Zameranie na terapeutické oblasti: kardiológia, diabetológia, interná medicína
• Spolupráca s produktovým manažérom a uplatňovanie marketingovej stratégie
• Aktívna účasť na odborných seminároch a konferenciách
• Dosahovanie stanovených cieľov, možnosť aktívne prispievať k zlepšeniam v oblasti marketingovej stratégie na základe svojich skúseností
• Jednoducho práca medicínskeho reprezentanta, ktorý bude pracovať so širokým a veľmi zaujímavým portfóliom :-)
• Región: Michalovce, Sobrance, Trebišov, Humenné, Snina, Medzilaborce, Vranov nad Topľou

• príležitosť byť aktívnou súčasťou silného tímu, rôznorodé a kvalitné portfólio
• atraktívny a motivačný bonusový systém
• auto, mobilný telefón, PC ako bežné nástroje obchodníka - aj na súkromné účely
• 5 dní dovolenky naviac
• možnosť pre osobný aj profesionálny rast
• tréningy, spoločenské akcie, tímbildingy a skvelý tím

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku. Odpovieme všetkým uchádzačom, vážime si Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicína, Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Výborné predajné výsledky, predchádzajúca skúsenosť s prácou medicínskeho reprezentanta
• Chuť a schopnosť pracovať samostatne, rozvíjať vzťahy s klientami
• Vyjednávacie zručnosti, schopnosť získať si dôveru a vybudovať vzťahy s kľúčovými partnermi
• Skúsenosť so špecializáciami – kardiológ, diabetológ, internista, praktický lekár, lekárnik – výhodou

V spoločnosti VIATRIS nevnímame zdravotníctvo také, aké je, ale také, aké by mohlo byť. Konáme odvážne, aby sme využili našu jedinečnú pozíciu a stali sa zdrojom stability vo svete s meniacimi sa potrebami v zdravotníctve.

Viatris pomáha ľuďom po celom svete viesť šťastnejší život v každej etape života.

Dosahujeme to prostredníctvom:

• Prístup – Poskytovanie vysoko kvalitných dôveryhodných liekov bez ohľadu na geografickú lokalitu alebo okolnosti
• Líderstvo – Pokročilé udržateľné postupy a inovatívne riešenia s cieľom zlepšiť zdravotný stav pacienta; a
• Partnerstvo – Využívame našu súhrnnú expertízu a prinášame ľuďom produkty a služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3093369  Megjelentetés dátuma: 2.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac