Ste Kávičkár/ka a radi sa rozprávate o káve? Potom hľadáme práve vás!(Odborný predajca)

MyCoffee, s. r. o., CafePoint

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
880 - 1 200 EUR/mesiac+náborový bonus 300€ po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kávičkárov, ktorí:
- sú entuziastickí, energickí a zároveň samostatní a zodpovední
- chcú sa stať znalcami kávy
- chcú komunikovať s ľuďmi a pomáhať im objavovať celý úžasný svet kávy
- dokážu si budovať kamarátske vzťahy so zákazníkmi
- iniciatívne a aktívne ponúknu zákazníkom výhodné nákupy a tovar
- urobia pre návštevníka predajne maximum

Vašimi úlohami bude:
- aktívny predaj kávy
- aktívna komunikácia so zákazníkom
- príprava kávových nápojov

- výborná káva každý deň zdarma!
- odborné školenia v oblasti kávy a prípravy kávových nápojov
- školenia obchodných a predajných zručností
- kariérny rast
- výhody formou motivačných súťaží
- priestor pre tvorivosť a kreativitu v rámci celej firmy
- stabilná práca, počas CORONA krízy sme nikoho neprepustili
- darček k narodeninám
- firemné teambuilding
- možnosť získať pracovnú zmluvu na dobu neurčitú už po ½ roku

Hľadáme nových spolupracovníkov do predajní CAFEPOINT v Bratislave a preto prosím zasielanie životopisov s motivačným listom prostredníctvom emailu (prosím nevolajte) na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, radosť z poznávania nových ľudí, chuť pracovať na 100%, pozitívny prístup. Skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi a predajom, znalosti z oblasti kávy sú výhodou, nie však podmienkou, všetko uchádzača naučíme. Znalosť práce s kancelárskym balíkom a pokladňou výhodou.

CAFEPOINT je obchodná značka spoločnosti MyCoffee, s.r.o.

MyCoffee je ambiciózna a úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti výroby a predaja kávy a s kávou súvisiacich produktov. Vo veľmi krátkom čase sa stala lídrom na trhu s prémiovou kávou na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje sieť špecializovaných kaviarní s predajom kávy v Bratislave, spolupracuje s množstvom firemných zákazníkov a úspešne prevádzkuje vlastný e-shop.
Počas viac než desiatich rokov existencie spoločnosť získala obrovské množstvo lojálnych zákazníkov a vytvorila unikátny koncept v rámci stredoeurópskeho regiónu.

Viac o nás a našom zameraní nájdete na www.cafepoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4001848  Megjelentetés dátuma: 25.4.2022  Alapbér (bruttó): 880 EUR/mesiac