Asistent predaja a Brigádnik GEOX AVION

GX Core SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
870 - 1 200 EUR/mesiac870 € + bonusové odmeny + bonus za prácu cez víkend a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- premiový zákaznický predaj
- plnohodnotná obsluha zákazníkov
- starostlivosť o predajňu a sklad
- práca s PC
- doplňovanie tovaru
-sledovanie štatistík a indexu KPI

- práca na trvalý úväzok, pracovná zmluva
- zaujímavá a kreatívna práca v atraktívnom prostredí
- môžnosť pracovného rastu
- zamestnanecké zľavy
- priateľský kolektív
-každoročné stúpanie fixného platu

Ahoj,moje meno je Kristína a hľadám topánkového maniaka- talianskeho temperamentu do prémiových predajní značky GEOX Aupark a Avion.
Máš príjemné vystupovanie, úsmev na tvári je tvojou prirodzenou črtou a nebojíš sa v práci vyhrnúť rukáv? Po prípade, ti nevadí dať nejaké to kilo dole cvičením po rebríku? Ak áno, prax nepotrebuješ pretože si prirodzený talent a všetko ostatné ťa naučíme!

Navyše získaš bonus.
U nás nepočítaš minúty kedy „odbije!“ V Geoxe ide svet svetelnou rýchlosťou! Čo tým myslím? Že sa zaručene nudiť nebudeš!

V každom prípade ťa rada spoznám a poviem viac na osobnom pohovore :).Do poznámky napíš,prosím, názov pozície a preferované obchodné centrum.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

-príjemné vystupovanie
- výborné komunikačné schopnosti
- orientácia na klienta a výsledok, chuť a motivácia učiť sa
- orientácia na trh s módou, cit pre značku
- odolnosť voči stresu, časová flexibilita, spoľahlivosť, otvorenosť a kreativita

Zaujala Ťa táto ponuka? Do našej predajne hľadáme šikovnú posilu, ktorá sa nebojí práce, má rada módu a tiež komunikáciu s ľudmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3802661  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 870 - 1 200 EUR/mesiac870 € + bonusové odmeny + bonus za prácu cez víkend a nadčasy