Event manager

MW PROMOTION, spol. s r.o.

Miesto práce
Havlíčkova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
minimálne 1200,- | A podľa kvalifikácie a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MW PROMOTION s.r.o. je dlhodobo jedna z najvýznamnejších komunikačných agentúr na Slovensku. Kvôli aktuálnym zmenám a rozvoju svojich aktivít obsadzuje pozíciu (SENIOR) EVENT MANAGER. Vybraného uchádzača čaká dynamická a kreatívna práca na na najznámejších eventoch na Slovensku. Okrem iného aj na dlhodobo najväčšom evente Slovenska, Magio Pláži.

Auto je po skúšobnej dobe po dohode možné.
Krásny výhľad z okna kancelárie :).

ZOZNAM REFERENCIÍ - eventov, na ktorých ste ako event manažer alebo produkčný pracovali- je podmienkou.
REAGUJTE PROSÍM, LEN AK V PLNOM ROZSAHU SPĹŇATE UVEDENÉ KRITÉRIÁ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketingové a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 roky praxe ako EVENT MANAGER alebo HLAVNÝ PRODUKČNÝ NA EVENTOCH je podmienkou. Nadpriemerne zvládnutý "time management" a organizačné schopnosti na manažerskej úrovni.
Ochota akceptovať vysoké pracovné nasadenie a iniciatívny prístup k práci.
Optimálny uchádzač je všestranná osobnosť s PRAXOU v event marketingu.
Každý kandidát musí mať schopnosť pracovať samostatne s plnou zodpovednosťou za realizované projekty.

MWPromotion sa svojími príjmami dlhodobo zaraďuje medzi najväčšie reklamné agentúry na Slovensku. Napriek svojej veľkosti, sa agenúra snaží fungovať na princípoch typických pre "boutique agency".
Preferujeme spoluprácu s menším počtom klientov, ktorým však poskytujeme nadštandardnú starostlivosť. Výsledkom tejto starostlivosti je fakt, že kľúčoví klienti spolupracujú s agentúrou dlhodobo.
Aktuálne sa profilujeme ako širokospektrálna marketingová agentúra zameraná na zlepšovanie "zákazníckej skúsenosti" (CX) s ambíciou orchestrovať zákaznícke rozhrania pre svojich klientov.

Inovácie a originálne prístupy máme v DNA.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 273228  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálne 1200,- | A podľa kvalifikácie a skúseností uchádzača.