UX špecialista/dizajnér pre MUZIKER

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiacVýška odmeny sa odvíja od predchádzajúcich skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UX dizajnéra/ku potrebujeme ako gitara struny. Svojou prítomnosťou v našom marketingovom tíme doplníš chýbajúce miestečko UX dizajnéra/ky, ktorý/á na základe analýzy reálneho správania návštevníkov nášho e-shopu bude navrhovať a testovať riešenia, ktorých cieľom je zvýšenie spokojnosti zákazníkov a vylepšenie stanovených výkonnostných parametrov.

Ako náš/a UXák/áčka budeš:
➡️pravidelne monitorovať a analyzovať užívateľské správanie návštevníkov naprieč celým e-shopom,
➡️identifikovať slabé miesta e-shopu z hľadiska UX,
➡️definovať štandardy používateľskej skúsenosti, navrhovať a zabezpečovať implementáciu UX nástrojov,
➡️definovať na základe dát potreby zákazníkov,
➡️navrhovať riešenia cielené na zvýšenie spokojnosti zákazníkov, pripravovať zadania riešení vrátane grafických návrhov, wireframov,
➡️zabezpečovať testovanie návrhov,
➡️dohliadať, aby finálne riešenie splnilo potreby a očakávania zákazníkov,
➡️vyhodnocovať efektivitu implementovaných riešení,
➡️úzko spolupracovať s grafikmi, programátormi a obchodným oddelením.

Ak sa staneš súčasťou nášho tímu, získaš celý rad výhod, ako sú:
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
- teambuildingové aktivity,
- športové aktivity - karta MULTISPORT,
- vernostné a rodinné odmeny,
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných
výsledkov.
Pracujeme vo veľmi peknom a kreatívnom office čo v praxi znamená nasledovné:
- môžeš si zahrať na všetky nástroje ktoré v office uvidíš,
- kalčeto a ping pong čakajú na prejavenie tvojich schopností,
- môžeš si zacvičiť na hrazde alebo fit lopte, prípadne cez obed/pred/po práci vybehnúť k Štrkovcu sa ponaťahovať, zašportovať si alebo sa okúpať,
- kľudne si obleč tričko tvojej obľúbenej kapely a roztrhané rifle, my si na dress code nepotrpíme,
- pet friendly, ak máš psa a nie je to vyslovene Baskervill, tak si ho môžeš vodiť do officu,
- dobrá kávička a čaj sú samozrejmosťou,
- v neposlednom rade ťa tu čaká kolektív naozaj super kolegov, ktorí ťa radi vezmú na obed alebo po práci na pivo.

Ak sa ti táto pozícia páči a spĺňaš naše podmienky tak neváhaj a pošli nám CV spolu s motivačným listom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Optimize - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Minimálne 2 ročná skúsenosť s UX e-shopu,
- Google Analytics – pokročilý,
- Google Optimize alebo podobný nástroj - pokročilý,
- skúsenosť s používateľským testovaním;
- schopnosť cez dáta interpretovať potreby zákazníkov,
- skúsenosť s prácou v dizajn nástrojoch,
- výborné analytické a komunikačné schopnosti,
- orientácia na zákazníka.

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4010150  Megjelentetés dátuma: 11.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac