Hľadáme expedienta/tku do skladu MUZIKER - možný zárobok až 1290€!

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 290 EUR/mesiacNástupná fixná mzda 950 € + variabilná zložka mzdy siaha do výšky 300€ + dochádzkový bonus 40€ + príspevok na dopravu. Priemerná mzda sa pohybuje okolo čiastky 1250 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš sklad v Lozorne sa neustále rozrastá a my potrebujeme ďalších šikovných pracovníkov, ktorí posilnia tím našich skvelých zamestnancov. Hľadáš zamestnávateľa, ktorý si oceňuje lojalitu? Si na správnom mieste! Neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Tvojou náplňou práce bude:
- konsolidácia zásielky
- skenovanie a balenie tovaru

Sklad sa nachádza v logistickom parku P3 Lozorno.

Kolegovia v sklade pracujú formou 2 zmennej prevádzky - ranné a poobedné zmeny. Zmeny sa striedajú ob týždeň. Poobedná zmena začína vždy v nedeľu a končí poobednou zmenou vo štvrtok. Ranná zmena začína vždy v pondelok a končí rannou zmenou v piatok.
Ranná zmena začína o 5:40, končí o 13:55. Poobedná zmena začína o 14:05 a končí o 22:20.

- príjemný a priateľský kolektív,
- stabilná a dlhodobá práca aj napriek COVID situácii,
- dochádzková prémia 40€, počas októbra, novembra, decembra až 70€,
- príspevok na dopravu,
- vernostné a rodinné odmeny,
- skvelý kávovar a automat na nealkoholické nápoje,
- strava na pracovisku,
- zamestnanecká zľava na tovar,
- bazár tovaru za nízke ceny,
- teambuildingové aktivity,
- možnosť finančného a kariérneho rastu,
- mimoriadne odmeny.

Vopred ďakujeme všetkým za záujem o pracovnú ponuku, avšak kvôli časovému hľadisku sa ozveme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- zručnosť
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- schopnosť samostatnej práce

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3879484  Megjelentetés dátuma: 30.8.2022  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac