Hľadáme nového člena tímu do BIKE predajne!

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacOd 1200€ - finálna odmena závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a iniciatívneho kolegu, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu v novej BIKE predajni na Einsteinovej ulici. Ak sa vyznáš v sortimente a máš organizačné zručnosti tak neváhaj, a daj nám o sebe vedieť!

Tvojou náplňou práce bude:
- proaktívny prístup pri komunikácií so zákazníkmi,
- zodpovednosť za plnenie cieľov a obchodných výsledkov,
- zodpovednosť za hotovosť a tovar, práca s pokladňou,
- predaj a prezentácia tovaru zákazníkom,
- evidencia a riešenie reklamácií.

- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
- teambuildingové aktivity,
- športové aktivity - karta MULTISPORT,
- vernostné a rodinné odmeny,
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov.

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list poteší naše srdiečka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

služby/predaj/servis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v oblasti predaja bicyklov podmienkou,
- spoľahlivosť a prax pri práci s financiami,
- komunikatívnosť, obchodné myslenie,
- príjemné vystupovanie, ochota pomáhať.

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3789274  Megjelentetés dátuma: 10.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac