E-commerce Sales Manager

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 700 EUR/mesiacod 1 700 € (výška odmeny sa odvíja od predchádzajúcich skúsenosti kandidáta) + variabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúseností s implementáciou obchodných stratégií a koordináciou obchodných procesov? Je hudba a šport tvojím koníčkom? Ak áno, máme prácu, ktorá je určená pre TEBA!

Tvojou úlohou bude:
- vytvorenie predajnej stratégie a marketingových prostriedkov,
- monitoring konkurencie a pozície spoločnosti na trhu,
- príprava obchodného plánu, jeho realizácia a vyhodnotenie,
- zodpovednosť za obchodné výsledky a monitoring,
- Content management vo všetkých predajných kanáloch (online, mobil),
- príprava a realizácia vhodnej cenovej stratégie,
- vypracovávanie analýz predaja a pravidelný reporting,
- návrh a implementácia nových produktových zlepšení a nástrojov v praxi,
- využívanie analytických dát a Business Intelligence nástrojov na podporu v strategickom obchodnom rozhodovaní,
- spolupráca pri nastavovaní priorít IT vývoja,
- spolupráca s oddeleniami marketingu a CRM na príprave a realizácii rôznych kampaní,
- prevzatie vlastníctva za špecifický produkt a s ním súvisiaci marketing, obchod, vývoj produktu a zákaznícky servis.

- práca v priateľskej atmosfére a dynamickom kolektíve,
- dovolenka navyše 3/5 dni podľa počtu odpracovaných rokov,
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
- teambuildingové aktivity,
- športové aktivity - karta MULTISPORT,
- vernostné a rodinné odmeny,
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov.

Informácie o výberovom konaní

Neváhaj nám poslať aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v sortimente hudobných nástrojov - podmienkou,
- vyjednávacie schopnosti,
- organizačné schopnosti,
- zameranie na detail,
- logické myslenie,
- analytické myslenie,
- samostatnosť a zodpovednosť.

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3420945  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac