Kuchár/ skladač burgrov/ grillman

Munet group, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie Restart Burger v centre Liptovského Mikulaša prijmeme kuchára (skladanie burgrov, grilovanie).
Výborne ohodnotenie, pracovne podmienky, stabilne dlhodobe zamestnanie, mladý kolektív+ TRINGELTY.

- Atraktívne pracovné prostredie
- Možnosť pracovať v sieti Restart Burger
- Možnosť kariérneho rozvoja
- Stravovanie
- Práca v mladom kolektíve
- Zľava na konzumáciu nášho sortimentu

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár, absolvent

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre čistotu
- chuť pracovať

Keď sa pripojíte ku značke Restart Burger, pripojíte sa k našej rodine!
Naša rodina Restart Burger je hrdá na naše štandardy kvality, pohostinnosť inšpirovanú južanskými krajinami. Máme vášeň pre ľudí - nielen našich hostí, ale vážime si našich zamestnancov a chápeme, ako sa v našich reštauráciách odlišujete! Práca v reštauráciách Restart Burger je viac ako len práca! Tvoríme ikonická značku, ktorá ponúka školiace programy, ktoré vám pomôžu rásť s príležitosťami na postup.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3610813  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 000 EUR/mesiac1000