Účtovník

MUFIS, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie podvojného účtovníctva (príp. jednoduché účtovníctvo)

Do nášho rozširujúceho sa kolektívu (14 zamestnancov v kancelárii) hľadáme ďalšiu účtovníčku (účtovníka) s praxou, na celý úväzok (prípadne zo začiatku možné dohodnúť aj skrátený pracovný čas). Pracovná doba od 8 do 16 hod. Miesto práce: Štúrovo, Hlavná 22. Uchádzači ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na pohovor spojený s praktickým preverením znalostí účtovania a základných ekonomických prepočtov. Je nutná znalosť slovenského aj maďarského jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Presnosť, samostatnosť.

Spoločnosť MUFIS bola založená v roku 2011 za účelom poskytovania účtovných služieb podnikateľom. Na poskytovanie účtovných služieb využíva svoj vlastný účtovno-informačný systém s názvom MuFiS, ktorý vyvíja od roku 2009.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3073539  Megjelentetés dátuma: 14.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou