JAVA programátor Junior/Senior

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 233, 949 05 Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ASAP
od 1400€/brutto v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyšsia mzda ako je uvedená v inzeráte + 13ty plat,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj a programovanie komponentov na platforme J2EE,
  • posudzovanie možných rizík a s tým spojených technických problémov,
  • vývoj web based a standalone aplikácií,
  • spolupráca s ostatnými členmi projektového tímu,
  • podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií,
  • zisťovanie a opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde
  • práca na aplikáciách pre Border Managment, komplexné riešenia pre ID karty a iné.
  • vycestovanie k zákaznikovi v prípade potreby (nie na pravidelnej báze).

  • 13ty plat
  • flexibilná pracovná doba
  • preplácané jazykové kurzy (150€/semester)
  • každoročné prehodnocovanie platu
  • sociálne benefity (príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
  • teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • ovocie k obedom
  • stravné lístky v hodnote 4,20€/deň

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky, informačnej techniky,
  • schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku,
  • praktické skúsenosti s vývojom a architektúrou aplikácií na platforme JAVA/J2EE, znalosť štandardov HTML, XML a pod., skúsenosti s J2EE aplikačnými servermi (JBoss, Glassfish...)
  • ochota cestovať.

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3577593  Megjelentetés dátuma: 29.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400€/brutto v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyšsia mzda ako je uvedená v inzeráte + 13ty plat,