Vedúci skupiny na oddelení montáže

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 233, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za svojich zamestnancov a ich vedenie, ako aj riadenie a usmerňovanie produkcie
kontrola termínov a monitorovanie termínov zákaziek
kontrola nákladov
komunikácia s nemeckou centrálou na dennej báze
kontrola kvality
personálne plánovanie
odhady
riadenie toku materiálu
tvorba protokolov o testoch a kontrolné zoznamy
inventúry
sledovať delegované úlohy
práca v dvojzmennej prevádzke

zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
dochádzkový bonus 30 €, cestovný bonus-podľa km,
kvartálne prémie do výšky 200€,
dovolenkový príplatok 30 € + príplatky nad rámec zákona,
príplatok za vedenie tímu
sociálne benefity, odmeny pri pracovných a osobných jubileách, príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa,
stravné lístky v hodnote 3,80 €,
možnosť firemných školení,
firemné akcie (DOD, vianočný večierok a iné)

V prípade záujmu posielajte svoj profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu [email protected].

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronik, elektrotechnik, mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

stredoškolské vzdelanie elektrotechnické (mechanik, elektrotechnik, mechatronik), AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni, ochota pracovať na 2 zmeny a cesťovať do zahraničia, schopnosť viesť ľudí, tímovo orientovaný, prax na obdobnej pozícii 3 r., schopnosť čítania technickej dokumentácie

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3187573  Megjelentetés dátuma: 23.10.2017