Si šikovný? Inteligentný? Mladý duchom? Nabíjač- sklad náradia

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Dolné Krškany, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť o sklad náradia,
  • výdaj, príprava, evidencia a uskladnenie nástrojov a upinačov
  • výdaj a evidencia meradiel a OOPP.

  • zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • dochádzkový bonus -30 €, cestovný bonus-podľa km,
  • kvartálne prémie do výšky 200€,
  • dovolenkový príplatok + príplatky nad rámec zákona,
  • sociálne benefity, odmeny pri pracovných a osobných jubileách, príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa,
  • stravné lístky v hodnote 3,80 €,
  • možnosť firemných školení,
  • firemné akcie (DOD, vianočný večierok a iné)

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • základná znalosť trieskového obrábania a znalosť použitia nástrojov
  • základná znalosť výkresovej dokumentácie
  • zručnosť s prácou na PC
  • ovládanie cudzých jazykov výhodou
  • ovládanie produktov MS Office výhodou

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 1754757  Megjelentetés dátuma: 5.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou