Elektronik - programátor C/Java

Mudroch LABS s.r.o.

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie uPC a desktopových aplikácií
- práca s meracími prístrojmi
- činnosti spojené s prevádzkou firmy

Túžite po práci, ktorá Vás bude baviť svojou rozmanitosťou, prekvapovať a zároveň aj napĺňať novými znalosťami a poznatkami v zmysle "škola hrou, práca zábavou"?
Nemôžete sa v ničom poriadne nájsť, cítite že to nie je "to pravé orechové", stále hľadáte uplatnenie pre svoju dušu elektronika a programátorskú kreativitu?
Láka Vás myšlienka podieľať sa na vzniku špeciálnej techniky zo sveta spravodajských služieb a silových zložiek?
Teraz je tá pravá príležitosť nepremárniť svoju šancu, nemať možnosť len nahliadnuť "pod pokrievku" ale byť priamo pri zrode zaujímavých zariadení a technológií.

Ďalej ponúkame:
- podpora sebavzdelávania
- pružná pracovná doba
- príjemné a neformálne pracovné prostredie
- výkonnostné/motivačné a ročné odmeny
- iné nefinančné benefity, príspevky a odmeny
Pre absolventov VŠ z väčšej diaľky možnosť ubytovania hradeného firmou.

Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na adresu [email protected]

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosťou Mudrdoch LABS s.r.o. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- lojalita
- cieľavedomosť
- prehľad o súčiastkach a technológiách v elektronike
- analytické schopnosti a kreativita
- túžba po objavovaní nového a posunu hraníc

Vývoj, výroba a služby v oblasti špeciálnej a vysokofrekvenčnej elektroniky bezpečnostného charakteru, vývoj špeciálnych komunikačných technológií a systémov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2806329  Megjelentetés dátuma: 9.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou