Lekár - dermatovenerológ, kardiológ, všeobecný lekár pre dospelých, lekár v príprave

MUDr. Katarína Plevová spol. s r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú špecifikované na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulantnej sfére, v jednodňovej chirurgii a v estetickej medicíne.

práca v mladom a dynamickom kolektíve
možnosť profesijného rastu
príjemné prostredie

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o danú pozíciu na doleuvedenú e-mailovú adresu.

V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou MUDr. Katarína Plevová spol.s.r.o. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti MUDr. Katarína Plevová spol.s r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť MUDr. Katarína Plevová spol.s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá a budú pozvaní na osobný pohovor. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo - dermatovenerológ, internista, lekár v príprave

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o medicínu
- flexibilita, spoľahlivosť, empatia,
- predvídavosť, schopnosť riešiť neočakávané situácie,
- flexibilná pracovná doba
- príjemné reprezentatívne vystupovanie
- výborné komunikačné zručnosti
- dobré organizačné zručnosti
- samostatnosť
- proaktívny prístup k práci

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania nadštandardných služieb v oblasti zdravotnej starostlivosti, preventívnej medicíny a estetickej medicíny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1601841  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Platové podmienky budú špecifikované na osobnom stretnutí