CAD/CAE Engineer

Mubea Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Weinova 2608/6, Kežmarok-Pradiareň
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiac- platové ohodnotenie sa odvíja od pracovných a odborných skúseností a seniority kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš súčasný tím konštruktérov rozširujeme o nových kolegov. Na pozícii CAD/CEA Engineer budete zodpovedať za:
* Konštrukciu nových zariadení, prípravkov a nástrojov pomocou 3D-CAD systémov
* Vedenie elektronickej výkresovej dokumentácie
* Prípravu, realizáciu a vyhodnocovanie technických skúšok a interpretáciu výsledkov
* Spracovanie podkladov pre dopyty a vyhodnocovanie ponúk konštrukčných skupín strojov a komponentov
* Konštrukčnú podpora oddelenia vývoja a výroby
* Prípravu, realizáciu a vyhodnocovanie technických skúšok a interpretáciu výsledkov.

- zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- motivačné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom pracovnom kolektívne
- kvalitné zaškolenie Nemecko/Španielsko

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Životopis zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*znalosť práce so systémami (špeciálne CATIA a Abaqus)
*znalosť vyššieho programovacieho jazyka
*aktívna znalosť anglického jazyka (znalosť nemeckého jazyka výhodou)
*pokročilá znalosť MS Office
*VŠ vzdelanie v odbore strojárstvo

Sme Mubea, rodinná nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou a globálnou pôsobnosťou. Vyvíjame a vyrábame komponenty pre všetkých svetovo významných výrobcov automobilov. Celosvetovo vlastníme 44 výrobných závodov a zamestnávame viac ako 14 000 zamestnancov. V Mubea Kežmarok aktuálne zamestnávame 150 zamestnancov a 7 študentov. Prevádzka nového závodu v Kežmarku bola zahájená na jeseň 2020.
We are Mubea, a family-run German company with more than a century of tradition and a global presence. We develop and produce components for all world-renowned car producers. We own 44 production plants worldwide and employ more than 14,000 employees. We currently employ 150 employees and 7 students at Mubea Kežmarok. The operation of the new plant in Kežmark was started in autumn 2020.
ID: 3966253  Megjelentetés dátuma: 9.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac