Jelentkezzen önéletrajz nélkül

CNC obrábač kovov

MTS, spol. s r.o.

Miesto práce
Za mostom, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
980 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 980 EUR - výška základnej mzdy závisí od odborných skúseností a praxe kandidáta + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obrábanie s riadiacim systémom Winmax,
• obsluha CNC frézy,
• kusová výroba podľa výkresovej dokumentácie,

• slovenská spoločnosť s viac ako 20 ročnou históriou,
• príspevok na dôchodkové sporenie,
• odborné a jazykové vzdelávanie,
• účasť na odborných konferenciách, výstavách,
• firemné akcie,
• ostatné výhody a benefity Vám predstavíme priamo na pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce Liptovský Mikuláš - práca na 2 smeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

CNC obrábanie kovov

Počet rokov praxe

1

• skúsenosti s prácou na CNC strojoch
• znalosť technickej dokumentácie ( čítanie výkresov )
• znalosť materiálov a polotovarov v strojárstve
( parametre a vlastnosti )
• znalosť technológií obrábania vrátane NC a CNC
riadenia
• znalosť nástrojov, prípravkov a meradiel v strojárstve
• praktické myslenie
• schopnosť analyzovať a riešiť problémy
• technické myslenie
• zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť MTS patrí medzi najväčších dodávateľov automatizačnej techniky a montážnych systémov na Slovensku. Je aj obchodným zastúpením firiem Bosch Rexroth, Schmidt Technology, Universal Robots, Cognex, Aventics, Pixii v oblastiach: montážna technika, pneumatické prvky, skrutkovacia, lisovacia a riadiaca technika, servopohony, kamerové systémy, systémy pre priemyselné spracovanie obrazu, kolaboratívne roboty a energetické úložiská. Má vlastný vývoj strojov a zariadení pre automatizáciu. Pre MTS je dôležitý férový a zodpovedný prístup k zamestnancom. Kladie dôraz na ich rozvoj a neustále zlepšovanie pracovných podmienok.
Ďalšie info na: www.mts.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3918030  Megjelentetés dátuma: 29.10.2021  Alapbér (bruttó): 980 EUR/mesiac