Konštruktér

MTS, spol. s r.o.

Za mostom 832/29, Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac- 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie 3D návrhu konštrukčného riešenia výrobku - jednoúčelových strojov a technologických zariadení na základe špecifických požiadaviek zákazníka alebo na základe predloženého zadania projektového manažéra,
- návrh a vytypovanie vhodných materiálov, komponentov a častí zariadení od subdodávateľov potrebných pre realizáciu produktu,
- vypracovanie podkladov pre cenové ponuky pre jednotlivé konštrukčné riešenia výrobkov pri zohľadnení cien nakupovaných vstupov.

- slovenská spoločnosť s viac ako 25 ročnou históriou
- 13. a 14. plat
- príspevok do 3. piliera
- nadštandardný príspevok na stravovanie
- firemné akcie
- odborné vzdelávanie
- firma so silnými hodnotami - dôvera, ľudskosť, spolupatričnosť a odbornosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

NX - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- konštrukčná a priestorová predstavivosť,
- samostatnosť a flexibilita, tímový hráč.

Spoločnosť MTS patrí medzi najväčších dodávateľov automatizačnej techniky a montážnych systémov na Slovensku. Je aj obchodným zastúpením firiem Bosch Rexroth, Schmidt Technology, Universal Robots, Cognex, Aventics, Pixii v oblastiach: montážna technika, pneumatické prvky, skrutkovacia, lisovacia a riadiaca technika, servopohony, kamerové systémy, systémy pre priemyselné spracovanie obrazu, kolaboratívne roboty a energetické úložiská. Má vlastný vývoj strojov a zariadení pre automatizáciu. Pre MTS je dôležitý férový a zodpovedný prístup k zamestnancom. Kladie dôraz na ich rozvoj a neustále zlepšovanie pracovných podmienok.
Ďalšie info na: www.mts.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3227141  Megjelentetés dátuma: 24.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac