Výrobný inžinier - technológ

MTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
dohodou
od 1800 € brutto (základná zložka od 1440 € + variabilná zložka 20% + príplatky a bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora výrobného procesu vstrekovania plastov, výpomoc pri nových projektoch, spolupráca pri riadení a údržbe existujúcich foriem,
  • zabezpečiť vzťahy s dodávateľmi pre riadenie nových a existujúcich foriem,
  • analyzovať chronické problémy foriem, defektnosti foriem a procesné problémy vstrekolisovne,
  • koordinovať spustenie nových foriem.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • čisté, moderné pracovné prostredie,
  • 13. plat až do výšky 110% mzdy,
  • ročný bonus na základe splnených ročných cieľov,
  • flexibilný pracovný čas,
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity,
  • stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie.

Žiadosť v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Min. 2 roky skúseností s výrobou plastových dielov na rovnakej/podobnej pozícii,
  • znalosť SAP výhodou,
  • proaktívny prístup, schopnosť riadiť zmiešané tímy,
  • ochota cestovať,
  • znalosť metód a postupov vstrekovania plastov, nástrojov a dizajnu nástrojov,
  • znalosť preventívnych a prediktívnych požiadaviek na údržbu zariadení na vstrekovanie plastov,
  • znalosť technológií a aplikácií používaných pri výrobe výrobkov a pri optimalizácii výrobných procesov.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3552366  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800 € brutto (základná zložka od 1440 € + variabilná zložka 20% + príplatky a bonusy)