Lekár FBLR / absolvent v rehabilitačnej ambulancii v Trenčíne

MSMEDICAL s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 667/1a, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda sa týka lekára absolventa, ďalej podľa vzdelania: atestácii, kurzov a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v neštátnom rehabilitačnom - medicínskom centre v Trenčíne. Vstupné vyšetrenia pacientov, športovcov, poúrazových stavov, kontrolné vyšetrenia, aktívna terapia, kontinuálne vzdelávanie, kurzy, semináre, podpora vlastnej špecializácie v rehabilitácii. Pracujeme v Tíme a nemusíš sa báť, že budeš hneď pracovať sám.

Podpora pri získaní atestácie a pomoc pri zapísaní do špecializačnej prípravy. Podpora ďalšieho vzdelávania v rôznych rehabilitačných/športových oblastiach, teambuildingy, vlastné parkovacie miesto, príspevok na stravu.

Informácie o výberovom konaní

životopis, motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyziatria,balneológia a liečebná rehabilitácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegyňu, kolegu kompatibilného do nášho kolektívu, so snahou o stále vzdelávanie sa, s profesionálnym a ľudským prístupom k pacientovi.
Atestácia v odbore vítaná, ale poskytneme pomoc aj pri predatestačnej príprave.

Rehabilitačná ambulancia MSMEDICAL s.r.o. je súkromné medicínske centrum v Trenčíne a s ambulanciou v Novom Meste nad Váhom, ktorého cieľom je kvalitná a nadštandartná zdravotná starostlivosť o pacientov s bolesťami a problémami pohybového systému. Máme dlhoročné skúsenosti s vyšetrovaním a terapiou pacientov so širokým spektrom bolestí a problémov. V poslednej dobe sa naše centrum rozrástlo o viac fyzioterapeutov, naše zameranie v rehabilitácii nabralo rôzne smery špecializácie a to v oblasti športovej rehabilitácie - poúrazové stavy, gynekologická rehabilitácia... Mladý, spolupracujúci a ambiciózny kolektív, profesionálny prístup a priateľská atmosféra. To všetko sme my - MS MEDICAL.
ID: 3994642  Megjelentetés dátuma: 5.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac