Prejdite do lepšej práce

Elektrokonštruktér / Technológ

Miesto práce
Sládkovičova 29, Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Plat
1 300 EUR/mesiacNástupná mzda je 1300,- Eur. Mzda sa skladá zo základu + variabilná zložka mzdy (1040 Eur + 260 Eur / mesiac ). Výška nástupnej mzdy závisí od schopností a skúseností kandidáta. Po 3 mesiacoch prehodnotenie mzdových podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti VÝVOJ Martin, a.s. hľadáme ELEKTROKONŠTRUKTÉRA / TECHNOLÓGA.

Spoločnosť VÝVOJ Martin, a.s. je progresívna spoločnosť s bohatou históriou. Sme členom skupiny MSM GROUP pôsobiacej v oblasti obranného a civilného priemyslu. Zároveň je členom skupiny CSG ( Czechoslovak group).
V spoločnosti VÝVOJ Martin, a.s. sa zameriavame na výrobu vojenských kontajnerov, špecializovaných kontajnerov pre civilných zákazníkov, mobilných a modulárnych veží riadenia letovej prevádzky, rádionavigačných systémov a leteckých prevádzkových služieb. Zabezpečujeme aj opravy a servis pre rôzne typy kontajnerov, rádiolokačnú techniku, systémy protivzdušnej obrany a letecké prevádzkové služby. Viac informácií nájdete na našom webe: www.vyvoj.sk.

Ak máte skúsenosti a chuť pracovať v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou pošlite nám svoj životopis ešte dnes a pridajte sa k nám!
Zamestnancom ponúkame stabilné zamestnanie, príjemné pracovné prostredie, výborný kolektív a firemné benefity.

Hlavná náplň práce:
  • projektovanie slaboprúdových a silnoprúdových obvodov,
  • projekcia a konštrukcia elektrických častí strojov a zariadení,
  • vytváranie technologických postupov,
  • stanovovanie časov potrebných na výrobu
  • vytváranie sprievodnej dokumentácie, technických príručiek, realizovanie zmien v technickej dokumentácii,
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • navrhovanie technického riešenia a správneho výberu komponentov,
  • spolupráca s konštruktérmi a projektovým tímom,
  • spolupráca pri návrhu ceny projektu,
  • technická podpora pri uvádzaní nových zariadení do prevádzky,
  • spolupráca pri stavbe a testovaní prototypov,
  • komunikácia s dodávateľmi technológií a komponentov,
  • kontrola a analyzovanie procesu výroby, vytváranie nových výrobných postupov,
  • optimalizácia spotreby materiálových zdrojov pre výrobné zákazky,
  • do budúcna sa očakáva znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni, za týmto účelom prespievame na jazykový kurz.

O našich zamestnancov sa staráme a vždy sa snažíme robiť niečo navyše, či už sa jedná o záležitosti v priamej súvislosti s pracovnou pozíciou alebo o mimopracovné aktivity.

Našim zamestnancom ponúkame:
  • možnosť odborného rastu,
  • jazykové kurzy,
  • voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra,
  • príspevok na dopravu,
  • interný náborový príspevok,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • aktívny život s kolegami (firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok),
  • sponzoring zamestnancov podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií (športové kluby, kultúrne celky atď.).

Zároveň sa staráme o tých, ktorí potrebujú našu pomoc. A práve z toho dôvodu sme sa rozhodli založiť občianske združenie MSM pre ľudí, o.z., prostredníctvom ktorého pravidelne pomáhame jednotlivcom i skupinám ľudí v rôznych oblastiach, napr. podpora športu, podpora kultúry, podpora vzdelania, sociálna pomoc, liečba, podpora ľuďom zasiahnutých pandémiou COVID 19 a mnoho ďalších.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, mechatronika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks Electrical - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Elektro CAD systémy - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • technické myslenie, digitálna gramotnosť,
  • pružnosť v myslení,
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • odborná spôsobilosť: §21 vyhl. č. 508/2009 - podmienkou
  • znalosť Engineering Base - výhodou
  • znalosť elektrotechnických noriem, predpisov, a zásad elektrokonštrukcie
  • znalosť EMC, RF, meranie a regulácia - výhodou

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4298910  Megjelentetés dátuma: 11.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac