Manipulačný robotník - doba určitá

MSM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 925/27, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
3,2 EUR/hod.+ 30% variabilná zložka mzdy ku ponúkanému základu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce vo výrobe:
- príprava polotovarov,
- vychystávanie a balenie polotovarov,
- odihľovanie.
Práca je na dobu určitú na 6 mesiacov.

Príspevok na dochádzanie do zamestnania. Príspevok na Vianoce a letnú dovolenku. Odmena pri životnom jubileu. Doplnkové dôchodkové sporenie. Zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti. Individuálny benefitný účet. Možnosť ubytovania v ubytovacom zariadení podniku za zvýhodnenú cenu. Firemné akcie, športový deň, vianočný večierok, voľné a zvýhodnené vstupenky na kultúrne a športové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť, bezúhonnosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu.

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3991799  Megjelentetés dátuma: 26.10.2020  Alapbér (bruttó): 3,2 EUR/hod.