UX/UI vývojár - Digital Solutions - Home Office

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
*+ variabilná zložka mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov (konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia digitálnych servisov pre poisťovníctvo založených na cloude
- návrh dizajnu používateľského rozhrania a prototypov: návrh a vývoj
inovatívnych riešení počnúc fázou konceptu a konzultáciou s našimi
zákazníkmi cez wireframing, prototypovanie, implementáciu až po
poskytovanie týchto riešení
- tvorba informačných architektúr, wireframov/mockups a interaktívnych
prototypov
- implementácia kvalitatívnych a kvantitatívnych user-research metód
(interviews, A/B testy, usability-testy atď.)
- zohľadnenie súčasných interakčných vzorov, správania používateľov,
technických možností a trendov
- úzka spolupráca s product ownermi a vývojármi v agilnom prostredí
- dynamický tím s otvorenými a ochotnými kolegami

- možnosť home office
- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- home office na základe individuálnej dohody
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, budú posúdené a spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- praktické skúsenosti so softvérovými nástrojmi a
metódami navrhovania UX/UI (návrh používateľského
rozhrania, vytváranie prototypov, Adobe Creative Cloud)
- skúsenosti s používaním frontend technológií a
programovacích jazykov (Angular od verzie 8,
HTML/JS/CSS, REST Services)
- znalosti dizajnových štandardov, navrhovanie a
implementácie tém HCI
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti v nemeckom
alebo anglickom jazyku
- rýchle pochopenie, iniciatívnosť a schopnosť pracovať v
tíme
- ochota k občasným pracovným cestám

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis
ID: 4051746  Megjelentetés dátuma: 10.9.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac