Business consultant/ migrácia v oblasti životného poistenia

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
*+ konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie podpory a poradenstva našim zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní nášho systému na správu zmlúv životného poistenia msg. Life Factory, Vaše pole pôsobnosti bude zahŕňať aj poradenstvo pri odborných otázkach súvisiacich s nahradením doterajšieho systému správy a realizáciu workshopov pre zákazníkov
- zodpovednosť za vytváranie a optimalizáciu odbornej dokumentácie procesu migrácie
- vývoj detailných špecifikácií zákazníckych požiadaviek a integrácie okolitých systémov; zodpovednosť za procesné a organizačné zmeny
- vypracovanie odborných konceptov pre následné spracovanie migrovaných zmlúv
- vykonanie delta analýz a dokumentácia výsledkov

Ak ešte stále váhaš, či nám pošleš životopis, nezabúdaj na benefity, ktoré ponúkame:
- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (výkonnostná, mimoriadna a vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12. a sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, ekonómia, finančný manažment, matematika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-úspešne ukončené VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, aktuárstva, informatiky alebo príbuzných odborov
-výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícií aktuára alebo poistného matematika
znalosť obchodných procesov a produktov životného poistenia
-IT afinita, vítané sú znalosti relačnej databázy
-zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
-ochota k pracovným cestám (Nemecko)

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis
ID: 3962384  Megjelentetés dátuma: 9.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac