Integrátor pre oblasť poisťovníctva - Home Office

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
*konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rollout a inštalácia msg-life I-Suite u zákazníka prostredníctvom
aplikačných serverov Jboss, Websphere, Tomcat
• nasadenie nových testovacích prostredí podľa zákazníka (hardvér a
softvér), starostlivosť o existujúce konfigurácie (Windows a Linux)
• optimalizácia integrácie a inštalačného procesu, ako aj automatizácia
Deploy procesu
• vytváranie dokumentácií a štandardov, technické poradenstvo klientom
• buid Management pri rôznych konfiguráciách
• vývoj a zavedenie CI/CD (continuous integration/continuous delivery)

• pracovať budete v režime Home Office, ale občas si zájdete aj do našej kancelárie, kde Vás vždy privítame s otvorenou náručou a úsmevom na tvári
• dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
• nadštandardné finančné ohodnotenie
• práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
• pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
• atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
• kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
• široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
• odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
• podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
• každoročne deň plateného voľna 31.12.
• sickday
• stravné lístky Ticket Restaurant/príspevok na stravovanie a príspevky na individuálne aktivity
• podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
• firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu [email protected].
Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s vývojom a podporou riešení založených na GIT, Docker, Kubernetes, Jenkins (zhŕňajúc CI/CD).
• skúsenosti s aplikačným serverom Tomcat/Jboss/ Websphere
• rutinná a bezpečná práca na príkazovom riadku vo Windows a Linux
• vítané skúsenosti s programovaním (Unix-Shell, Perl, PHP, Groovy, Java) vo vývojovom prostredí Eclipse, Visual Studio
• skúsenosti s integráciou komplexných systémov pod Windows a Linux
• skúsenosti s Maven, Nexus a Jenkins a základné znalosti z počítačových sietí
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2935737  Megjelentetés dátuma: 18.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac