Podpora tímu testerov

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-podpora tímu, ktorý má zodpovednosť za vytváranie, spúšťanie a analýzu automatizovaných regresných testov alebo manuálnych odborných testov
- optimalizácia testov podľa najnovších trendov a zároveň rast objemu testov
- možnosť nadobudnutia praxe v automatizovanom alebo manuálnom testovaní, ktoré je dnes potrebné v každej oblasti vývoja softvéru
- potenciál byť súčasťou tímu dlhodobo, prípadne zotrvanie na hlavný pracovný pomer po ukončení štúdia

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- stravné lístky Ticket Restaurant
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, budú posúdené a spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- študent 2, 3. alebo 4. ročníka denného VŠ štúdia
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike

Ľudské vlastnosti:
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2430641  Megjelentetés dátuma: 20.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy na ponúkanej pracovnej pozícii je 5 €/hod. brutto mesačne. K základnej zložke mzdy môže zamestnávateľ priznať variabilnú zložku mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti.