Customer service & documantation - disponent námornej prepravy

MSC Slovakia - organizačná zložka

Miesto práce
Sabinovská 8, 82102 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie prepráv podľa požiadaviek zákazníkov
- disponovanie a spracovanie zásielok v internom systéme
- komunikácia s dopravcami a zákazníkmi
- dohliadanie na priebeh prepráv
- kontakt so zahraničnými agentami
- vystavovanie faktúr v internom systéme

- pozícia je vhodná pre študentov Vysokých skôl
- je výbornou príležitosťou pre získanie skúseností v medzinárodnej firme
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť využívať denne cudzie jazyky

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

zasielatelstvo, logistika, doprava - je výhodou, ale nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- analytické a logické myslenie
- precíznosť
- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nevyhnutná
- velmi dobre komunikačné a organizačné schopnosti
- tímová práca
- pro-klientská orientácia

Zastúpenie námornej spoločnosti MSC na Slovensku.

About Mediterranean Shipping Company

We are a privately owned global organisation operating a network of over 500 offices in 150 countries, employing a team of over 24,000 dedicated individuals.

We have an established fleet of 465 container vessels with an intake capacity of 2,439,000 TEU (updated January 2015). Our global sailing schedules cover 200 routes, calling at 315 ports, allowing us to deliver the cargo almost anywhere in the world.

MSC Mediterranean Shipping Company S.A, Geneva
for the real world

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1752118  Megjelentetés dátuma: 25.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou