Referent IT, administrátor

MsČ Bratislava - Devínska Nová Ves

Miesto práce
Miestny úrad, Novoveská, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- € brutto/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie chodu a rozvoja informačného systému samosprávy
• obstaranie a údržba výpočtovej techniky a programového vybavenia
• aktualizácia programového vybavenia
• IT administrácia užívateľských počítačov, serverov a užívateľských softvérov v rámci miestneho úradu
• zabezpečovanie bezpečnostnej politiky v oblasti informačných a komunikačných systémov
• komunikácia so spolupracujúcimi organizáciami
• súčinnosť pri implementovaní nových IT projektov
• spolupráca s ostatnými mestskými časťami v oblasti informatiky
• koordinácia a zabezpečovanie aktualizácie dát webovej stránky mestskej časti na základe doručených informácií v elektronickej forme od príslušných organizačných útvarov miestneho úradu
• kontrola a prevádzka zabezpečovacieho systému a jeho servis
• kontrola a prevádzka dochádzkového systému a jeho servis
• plnenie úloh vyplývajúcich miestnemu úradu v oblasti informačných technológií, systémov a sietí zo zákona č. 275/2006 Z.z. o informačných systémoch verejnej správy na úseku srpávy, prevádzky, techického rozvoja a bezpečnossti informačných systémov miestneho úradu a zákona o e-Governmente

v zmysle kolektívnej zmluvy

Životopisy a sprievodné - motivačné listy posielajte elektronicky v slovenskom jazyku na adresu:
[email protected], alebo poštou na adresu Mestskej časti Bratislava-DNV, Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava.
Vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady budú pozvaní na osobný pohovor.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• analytické myslenie, zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť riešiť problémy, ochota učiť sa novým veciam
• znalosť sieťových topológií, systémov a technológií: routing, switching, bezpečnosť
• znalosť administrácie systémov:
- Microsoft Windows 7/10 – pokročilý
- Microsoft Windows Server 2012/2016 (Active Directory, GPO) – pokročilý
• Microsoft Office 2013/2016 – pokročilý
• skúsenosti so správou integrovaného informačného systému alebo GIS projektami výhodou
• prax v oblasti informatiky
• znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov, najmä zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zákona č. 305/2013 Z. z. o elektronickej podobe výkonu pôsobnosti orgánov verejnej moci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o e-Governmente) v znení neskorších predpisov,
• administrátorská znalosť práce v oblasti informačných technológií (Microsoft Office, OS Windows)
• schopnosti a osobnostné vlastnosti: svedomitosť a spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť pracovať pod tlakom, analytické myslenie, flexibilita

Vodičský preukaz: skupina B výhodou

Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava 49
je subjektom územnej samosprávy.
ID: 3420836  Megjelentetés dátuma: 27.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000,- € brutto/mesačne