Hlavný kuchár (Podšéfkuchár)

MS Gastro, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MS Gastro - Poctivé jedlo, Nitra prijme do 9 členného kuchárskeho tímu hlavného kuchára a kuchára. Pracuje sa 8,5 hodiny od 6.00 - 14.30 hod.
Náplň práce: poctivé varenie hlavných jedál, Hlavný kuchár - poctivé varenie a pravá ruka šéfa kuchyne.

Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti s možnosťou profesijného rastu. Práca v harmónii a v kľude.

Kontaktujte nás na telefóne 0907144561 a dohodneme sa na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Varenie má byť hlavne záľubou

Komplexné stravovacie služby pre firmy a závody, reštaurácia, catering, výroba trvanlivých jedál do maloobchodov
Naša spoločnosť pôsobí v oblasti gastronómie už viac ako 20 rokov. Naša prevádzka sa nachádza na adrese Štúrova 140B, Nitra - Mlynárce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3642847  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 400 EUR/mesiac1300