Referent technického úseku

MRAZIARNE a.s. Sládkovičovo

Miesto práce
MRAZIARNE a.s., Sládkovičovo, Košútska, Sládkovičovo
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ brutto + prémie za výkon, navýšenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analyzovanie a riešenie opráv strojného a pomocného zariadenia
- komunikácia so strediskom údržby
- komunikácia so servisnými strediskami a dodávateľmi náhradných dielov
- príprava podkladov a vyhodnocovanie cenových ponúk
- znalosť čítania technických výkresov a schém
- pomoc pri vytváraní dokumentácie ISO 9001:2015
- jednozmenná pracovná doba

- zabezpečené stravovanie
- pracovné odevy
- navýšenie platu po skúšobnej dobe

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax minimálne tri roky v odbore
- zodpovednosť
- zdravotný preukaz
- tímová práca
- tvorivosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Devízou podniku sú veľkokapacitné skladovacie priestory a ponuka služieb v oblasti mrazenia tovarov a skladovania tovarov v mraziarenských, chladiarenských ako aj suchých skladoch. Poskytujeme služby: balenia tovarov pre iných zákazníkov a etiketovanie tovaru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3552323  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100€ brutto + prémie za výkon, navýšenie po skúšobnej dobe