Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič nákladného vozidla - cisterna

MRA betón, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacMožnosť získania ďalších mimoriadnych odmien až do výšky 800 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava sypkých materiálov (cement, popolček)
- riadenie, obsluha a bežná údržba nákladného vozidla;
- plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených;
- vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného vozidla

Podpora v oblasti zaškolenia zo strany zamestnávateľa, zodpovedajúce technické vybavenie a iné sociálne výhody.

Nutné je mať platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča a kartu vodiča.

NEVYŽADUJE SA OSVEDČENIE ADR o preprave nebezpečných vecí.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič nákladnej dopravy

Počet rokov praxe

1

- technická a mechanická zručnosť;
- samostatnosť;
- časová flexibilita;
- spoľahlivosť a zodpovednosť

Spoločnosť MRA s.r.o. sa zaoberá distribúciou betónových zmesí, sypkých materiálov. Sme dynamická spoločnosť s veľkým ekonomickým zázemím a úspešnou tradíciou, ktorá pôsobí na trhu už 30 rokov a je neoddeliteľnou súčasťou stavebného sektora v našom regióne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4037275  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac