Zdravotní personál

MR Medical Recruiters

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace o pracovním místě
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti.
Nabízíme zdravotním sestrám s praxí, ale i absolventkám zdravotních škol bez praxe zajímavou pracovní pozici v reprezentativních seniorských rezidencích a na renomovaných klinikách na celém území Německa.
Pracovní místa jsou dlouhodobá a k okamžitému obsazení nebo po dohodě.

Samozřejmě jsou naše služby pro naše kandidáty bezplatné.

Všechny informace plati i pro porodní asistentky a ošetřovatele!

Zaměstnanecké výhody
- atraktivní finanční ohodnocení s možností profesního růstu
- příplatky za noční, neděle a svátky
- možnost vytváření kumulovaných služeb a volna s možností cestování domů
- v některých zařízení možnost 12hod-směnného provozu
- pěkné a kvalitní ubytování v blízkosti pracoviště
- 25 dní dovolené ročně
- finanční bonus na dovolenou a vánoční svátky
- vyřízení veškeré vstupní administrativy pro Vašeho nového zaměstnavatele
- vyřízení Vaší nostrifikace v Německu / uznání Vašeho vzdělání/
- německá pracovní smlouva kmenové zaměstnankyně daného zdravotnického
zařízení na dobu neurčitou

Jazykové požadavky
Úroveň B1 - B2. Uchazeč (ka) musí zvládnout plynně komunikaci se zaměstnavatelem, pacienty ale i například rodinnými příslušníky pacientů. Je nutné umět dobře také německy číst a psát , vyřizovat telefony, případně další korespondenci.

TĚŠÍME SE NA VÁŠ ZÁJEM !

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s dokladem o Vašem ukončeném vzdělání.

Mluvim česky, tak neváhejte :-)

Telefon: 0049 (0) 821-57 08 98 20

Mobil: 0049 157 92 35 19 80
www.medical-recruiters.de
www.facebook.com/MR.Medical.Recruiters/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou