Skladník/Skladníčka v centrálnom sklade

Mr. JOB

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
915 EUR/mesiacZákladná mzda 4,30 - 4,50 eur/hod. + mzdové zvýhodnenia v rámci Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozloženie paliet pre kompletovanie tovaru
- vychystávanie tovaru za pomoci ručného skenera - pikovanie
- Kontrola tovaru – kvality, kvantity, logistických údajov, záruky
- Balenie paliet/tovaru
- Označenie paliet štítkom predajne
- Príprava a zavážanie zabalených a označených paliet na expedičnú plochu
- Práca s NZV, PC, SKENER
- Operatívne práce podľa požiadaviek nadriadeného
- Čistenie a upratovanie pracoviska
- bežná práca v sklade suchom alebo chladenom (cca + 5 stupňov)
- manipulácia s tovarom
- práca v jednozmennej prevádzke (8 - 10 hodinové zmeny)

- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania týždenných záloh
- stabilná práca v úspešnej spoločnosti
- stravné lístky vo výške 3,83 eur
- dochádzkový bonus
- náborový bonus

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou s ručným skenerom
- skúsenosť s prácou na NZV + platné oprávnenie
- práca s potravinárskymi výrobkami - potrebný potravinársky preukaz
- zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť,
- flexibilita

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3893745  Megjelentetés dátuma: 17.3.2020  Alapbér (bruttó): 915 EUR/mesiac