Asistent predaja

Mr. JOB

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,50 eur/hod. netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- proaktívny predaj zákazníkom s cieľom motivovať ich ku kúpe a k opakovanému vracaniu sa
- zaistenie dostupnosti tovaru pre zákazníka
- participácia na príjme tovaru

- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania týždenných záloh
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- dochádzkový bonus
- NÁSTUPNÝ BONUS 50 eur za odpracovaný mesiac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pracujúca v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zákaznícky orientovaná osobnosť (schopnosť osloviť zákazníka, ponúknuť alternatívny tovar)
- schopnosť práce na pokladni
- časová flexibilita, schopnosť rýchlo sa učiť, zodpovednosť, presnosť, rýchle pracovné tempo
- schopnosť osvojiť si interné procedúry, vedomosti a dodržiavanie
- základná znalosť práce na PC (samostatná práca s internetom, odoslať a prijať poštu v outlooku, vytvoriť jednoduchý list vo Worde, vytvoriť jednoduchú tabuľku v exceli)
- znalosť práce s ručným skenerom a s manipulačnou technikou
- dodržiavanie BOZP a PO pravidiel
- trestná bezúhonnosť , znalosť práce s ručným skenerom
- fyzická zdatnosť

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3509971  Megjelentetés dátuma: 7.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,50 eur/hod. netto.