Skladník picker, aj pár

Mr. JOB

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnený na pohovore / podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do skladu pri Senci hľadáme troch pickerov. Môže byť kľudne aj pár.
náplň práce: vychystávanie potravinárskeho tovaru so scanerom. Práca je na výkon - možnosť dobrého zárobku!

Pracuje sa od 7 - 19:00 a len denné zmeny, víkendy a sviatky voľno.

Doprava zo Senca priamo do skladu zdarma, aj späť.
Možnosť ubytovania.

Netreba zasielať životopis, stačí sa telefonicky ozvať na : 0917222522

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3306852  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresnený na pohovore / podľa výkonu