Servisný technik pre EPS a slaboprúd

Mr. JOB

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš skvelý kolektív, kde by si uplatnil svoje vedomosti a zručnosti v oblasti montáže požiarnej signalizácie a slaboprúdových inštalácií? Baví Ťa vykonávanie revíznych a servisných prehliadok, montovanie a údržba požiarnych a zabezpečovacích systémov, evakuačných rozhlasov, kamerových systémov a podobne? Rád hľadáš príčiny porúch a ešte radšej ich odstraňuješ? Tak si pre nás ten pravý kandidát.
Ponúkame skvelé zázemie, zaujímavú prácu.

- podporíme Tvoj profesionálny a osobný rozvoj, poskytneme školenia
- možnosť mimoriadnych odmien, ak ukážeš skvelé výsledky
-firemné teambuildingy.... sú najlepšie!

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa zaoberám implementovaním bezpečnostných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od Teba technickú zručnosť, samostatnosť a zodpovednosť. Nemusíš mať prax, ale chuť pracovať, rozvíjať sa.

Odborná spôsobilosť v elektrotechnike nutná.

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3241896  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100