Účtovník/účtovníčka

MQS s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
700 EUR/mesiacHPP 700eur/mes. + 300 eur variabilná zložka (po skúšobnej dobe).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné vedenie podvojného účtovníctva,
  • účtovanie došlých faktúr, dobropisov a interných dokladov,
  • účtovanie bankových výpisov a odsúhlasenie zostatkov s bankou,
  • inventarizácia účtov hlavnej knihy,
  • podpora pri účtovaní miezd, skladov a majetku,
  • príprava mesačnej a ročnej účtovnej závierky,
  • podpora pri audite,
  • podpora pri spracovaní daňovej agendy - DPH, Daň z príjmov, Daň z motorových vozidiel,
  • zodpovednosť za dodržiavanie zákonov v oblasti daní a účtovníctva, dodržiavanie zásad skupiny.

  • mladý kolektív,
  • notebook,
  • mobil.

- Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis (foto výhodou). Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomika, účtovníctvo

  • MRP výhodou
  • samostatnosť,
  • flexibilita,
  • zodpovednosť,
  • odolnosť voči stresu.

Spoločnosť MQS s.r.o. je certifikovanou sortingovou spoločnosťou. Sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti, preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Medveď
E-mail: poslať životopis
ID: 4034472  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac