Údržbár/nastavovač strojov

MQS s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Živnosť - 6,00 Eur/hod. do 8,50 Eur/hod. (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie vyhovujúceho technického stavu a údržby zariadení,
  • opravovanie a vymieňanie poškodených častí strojov a zariadení, drobné elektrotechnické zásahy a montáže,
  • bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov,
  • pomocné a údržbárske práce podľa potreby,
  • údržba a starostlivosť o všetky technické zariadenia,
  • preventívna údržba a jej evidencia.

  • stabilná práca,
  • nenáročná , ale zodpovedná práca.

- Ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis . Viac informácií na základe pohovoru a obhliadky pracoviska.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

nutná prax so strojmi

  • zodpovednosť,
  • ochota pracovať,
  • precíznosť,
  • samostatnosť,
  • spoľahlivosť,
  • manuálna zručnosť.

Spoločnosť MQS s.r.o. je certifikovanou sortingovou spoločnosťou. Sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti, preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Medveď
E-mail: poslať životopis
ID: 4019562  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.