Miesto výkonu práce: Svätý Jur, hľadáme Montážnych pracovníkov (ubytovanie prvý mesiac hradí spoločnosť MQS s.r.o.)

MQS s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
diák és időszakos munka, szabadúszó, vállalkozó
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.DVP 5 Eur/hod BRUTTO, Živnosť - 7 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 1 až 2 zmeny,
-manuálna práca
-medzioperačná kontrola (prax vo výrobe nutná)
-spracovanie reportov v prípade potreby,

- stabilná práca,
-možnosť pracovať nadčas,
-príplatky za víkendy, sviatky, nočné
-- zabezpečené ubytovanie - prvý mesiac hradený spoločnosťou MQS s.r.o. avšak, len v prípade, že bol odpracovaný celý kalendárny mesiac,

- Ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis . Viac informácií na základe pohovoru a obhliadky pracoviska.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

kontrola kvality

- dobrý zrak,
- ochota pracovať,
- zodpovednosť,
- preciznosť,
- manuálna zručnosť.
- vodičský preukaz a vlastný automobil výhodou

Spoločnosť MQS s.r.o. je certifikovanou sortingovou spoločnosťou. Sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti, preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Adresa spoločnosti

MQS s.r.o.
Rastislavova 25
040 01 Košice - mestská časť Juh
ID: 3964670  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.