Správca majetkového poistenia pre V.I.P klientov

MPS, s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 50, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Vaše očkakávania uveďte prosím v motivačnom liste

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Hráme prvú ligu" nestačí nám dlhodobo v nej zotrvať, chceme víťaziť, a umiestňovať sa na prvých priečkach. Potrebujeme preto ďalších spoluhráčov do tímu. Vo firme hráme tímovo, nie v kancelárii za PC ale priamo u klientov. Náš tréner je zároveň aj majiteľ, nevymieňa sa pri každom neúspechu, ale behá spolu s obchodníkmi po ihrisku. Nemáme pravidelné porady ani plány, komunikujeme napriamo bez strachu a bez PowerPointových prezentácii. Oblek a kravata je skôr výnimočný dress code, obliekame sa tak ako nás chce vidieť náš klient. Pravidelný reporting Vám bude robiť Váš osobný bankový účet.

Ste obchodník alebo underwriter a máte minimálne 10 ročnú prax v oblasti neživotného poistenia v poisťovni alebo v maklérskej spoloťnosti? Ste húževnatý, zameraný na výsledky, komunikatívny, zodpovedný a ovládate cudzie jazyky (Anglický jazyk - minimálne stupeň B1), tak hľadáme práve Vás.

Čo od Vás očakávame:
- starostlivosť o existujúcich klientov a VIP klientov spoločnosti v oblasti majetkového poistenia a risk manažmentu
- poistné poradenstvo a vypracovanie nových poistných programov pre klientov
- analýza exitujúcich poistných rizík
- aktívna akvizícia nových klientov
- aktívna komunikácia s poisťovňami

- podnikateľské prostredie, kde budete mať možnosť vytvoriť si vlastnú firmu s našim know-how
- dáme Vám priestor na realizáciu Vašich snov a vízii, a budeme chcieť byť spolu s Vami čo najlepší

Ak ste tímový hráč a spĺňate "prvoligové" parametre, a naša ponuka Vás zaujala, pošlite nám svoj štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom.
Váš dres už je pripravený, od prvého dňa budete hrať zápas, a nebudete sedieť na lavičke.

V motivačnom liste prosím uveďte:
- čím Vás daná pozícia oslovila
- prečo si máme vybrať práve Vás
- prosím nepoužívajte všeobecné znenie alebo internetové šablóny
- aké sú Vaše platové očakávania

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- nevyhnutnou požiadavkou je prax min. 5 rokov na pozícii úpis/ produkt majetkového poistenia, prax v maklérskej poisťovacej spoločnosti, alebo v internej sieti poisťovní
- výhodou je vlastná klientela
- obchodnícke a výborné komunikačné schopnosti
- zodpovednosť
- reprezentatívne vystupovanie
- aktívny vodič - vodičský preukaz B

Spoločnosť MPS, s.r.o. je významná spoločnosť pôsobiaca na trhu finančného sprostredkovania v oblasti poistenia a úverov, ktorá vznikla v roku 1998. Od svojho vzniku sa systematickou prácou vypracovala na pozíciu, ktorá patrí k lídrom v tejto oblasti. Viac sa o nás dozviete na www.mps.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3211139  Megjelentetés dátuma: 30.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Vaše očkakávania uveďte prosím v motivačnom liste